Dick Advocaat geeft advies: "Hij is een goede speler voor Ajax"
Dick Advocaat adviseert Ajax in te zetten op een terugkeer van Matthijs de Ligt bij de club. Volgens Advocaat kan hij de plek van de tegenvallende Josip Sutalo innemen.
"Ik heb het een paar weken geleden al gezegd: hij is een goede speler voor Ajax. Samen met Jorrel Hato centraal..." Advocaat is van mening dat De Ligt wel openstaat voor een rentree. "Hij heeft het bij Juventus niet goed gedaan, bij Bayern München speelt hij niet...", zo laat hij optekenen bij Veronica Offside.
Advocaat vond De Ligt bij Ajax altijd grote indruk maken. "In het spel, maar ook daarbuiten. Dat heeft hij geweldig gedaan. Hij is nog jong (24, red.). Waarom zou je het niet durven om terug te gaan? Ajax kan ook alleen maar beter. Het zal niet zozeer om het geld gaan bij hem, toch? Ook bij Ajax kan hij goed verdienen."