Ajax-beleggers vragen opnieuw naar onderzoek Sven Mislintat

Sven Mislintat
Sven Mislintat Foto: © Orange Pictures

De Vereniging van Effectenbezitters (VEB) heeft Ajax nog een keer gevraagd naar de status van het onderzoek naar Sven Mislintat dat de Amsterdammers vorig jaar hebben aangekondigd, zo meldt De Telegraaf.

Tijdens de aandeelhoudersvergadering afgelopen november had president-commissaris Michael van Praag laten weten dat zijn verwachting was dat het onderzoek nog één à twee maanden zou duren. De VEB heeft laten weten dat die termijn inmiddels is verstreken. Het onderzoek waar het om gaat, is dat van accountants- en adviesbureau KPMG, die dat in opdracht van Ajax uitvoeren. Er wordt gekeken wat de rol van Mislintat was en welke belangen de ontslagen directeur zou hebben.

De belangenvereniging heeft in een brief aan de club nogmaals de hele kwestie aangehaald. De VEB wil weten of de voormalig directeur voetbalzaken ook daadwerkelijk zich schuldig heeft gemaakt aan belangenverstrengeling. Ook willen ze dat er onderzoek wordt gedaan naar de interne procedures bij de club, de rol van betrokken zaakwaarnemers en de voorgeschiedenis rondom het aanstellen van Sven Mislintat. De organisatie vindt dat er nog niet helemaal is afgerekend met het verleden, ondanks dat er al enkele kopstukken het veld hebben moeten ruimen. Op hun eigen website spreken ze dan ook van een sportieve en bestuurlijke crisis die gigantische proporties heeft aangenomen.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand