Ajax flink bekritiseerd: "Dit waren de mannen tegen de jongetjes"
Wesley Sneijder vindt dat Ajax een paar maatjes tekort kwam voor Lazio. De Italianen wonnen in de Johan Cruijff ArenA met 1-3. Volgens de oud-voetballer ontbrak het de Amsterdammers aan slimmigheden, waar de spelers van Lazio wel over beschikken.
"Het was gewoon niet goed. Het was slordig", begint Sneijder bij Ziggo Sport. "Wat we in de rust al zeiden. Die lijn hebben ze doorgetrokken. Bij vlagen waren er wel goede aanvallen en kansjes, maar Lazio heeft deze wedstrijd volwassen gewonnen. Ajax komt een maatje tekort."
Ajax kwam nog gelijk door een goal van Bertrand Traoré, zag ook Youri Mulder. "Ze komen nog goed terug na rust met een goede goal. Het kwam een beetje uit het niets. Daarna zie je écht een profploeg met Lazio. Ajax was niet één maatje te klein, maar twee."
Sneijder haakt in: "Je ziet de slimmigheden bij Lazio. Even irritant zijn of een shirtje vasthouden. Die kleine dingetjes. Dit waren de mannen tegen de jongetjes. Dan kom je een paar maatjes te kort. Het maakt niet uit. Je hebt er nog twee, maar je moet nu wel gaan winnen", aldus Wesley Sneijder.