"Als Schuurs en Bassey hadden gespeeld, waren die goals niet gevallen"

Perr Schuurs
Perr Schuurs Foto: © Pro Shots

Gerard van der Lem vindt dat Ajax geen extra spelers moet halen voor de achterhoede, ondanks het feit dat de club vijf doelpunten tegenkreeg tegen PSV in de Johan Cruijff Schaal.

"Ik denk dat Ajax alles meer dan dubbelbezet heeft", zegt Van der Lem in het NH Radio Sportcafé. De club haalde Calvin Bassey van Rangers FC en Perr Schuurs is nog achter de hand. "Dat is een goede kopper. Als die twee er bijvoorbeeld vanaf het begin ingestaan hebben vorige week dan waren die kopgoals ook niet gevallen."

Van der Lem is wel benieuwd naar Bassey, die voor meer dan twintig miljoen euro kostte. "Je hebt Europees gezien topverdedigers nodig en ik hoop dat Bassey dat is. Je hebt hem amper gezien en je kan dus niet echt oordelen, dus ik hoop het. Ze hebben echt genoeg spelers voor achterin. Blind kan er ook spelen en je hebt Timber natuurlijk ook."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
do
2/11
Ajax
20:00
FC Volendam
zo
5/11
Ajax
16:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Vitesse 7 -5 6
13 SC Heerenveen 7 -8 6
14 RKC Waalwijk 6 -8 6
15 Ajax 5 -3 5
16 Almere City 7 -12 4
17 FC Utrecht 7 -12 3
18 FC Volendam 6 -10 1
Bekijk de hele stand