"Álvarez, Kudus en Klaassen willen liever vandaag dan morgen weg"

Mohammed Kudus
Mohammed Kudus Foto: © Pro Shots

Na het vertrek van Dusan Tadic kan zomaar een leegloop ontstaan bij Ajax. Dat stelt Mike Verweij in de Voetbalpodcast van De Telegraaf. Hij ziet tegelijkertijd dat Sven Mislintat moeite heeft om nieuwe spelers binnen te hengelen.

Een van de spelers die naar alle waarschijnlijkheid vertrekt uit Amsterdam is Edson Álvarez. "Na het afketsen van de deal met Dortmund, wilde hij niet onmiddellijk 'ja' zeggen tegen West Ham United. Het is een club die volgend jaar zomaar in het rechterrijtje kan staan of tegen degradatie kan voetballen", aldus Verweij.

"Alleen door de hele situatie rond Tadić willen Álvarez, Kudus en Klaassen liever vandaag dan morgen weg. De sneeuwbal rolt bij Ajax", vervolgt de journalist, die ziet dat het qua inkomende transfers nog rustig is. "Ajax is wel bezig, maar waar ze tegenaan lopen, is dat spelers zeggen: Ajax speelt geen Champions League en er wordt gesneden in de salarissen. Ajax is op dit moment – in tegenstelling tot wat ze altijd waren – gewoon een hele onaantrekkelijke partij."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 15 25 33
4 FC Twente 15 15 33
5 Ajax 15 5 24
6 Go Ahead Eagles 15 3 22
7 Sparta Rotterdam 15 0 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
Bekijk de hele stand