Brobbey over frustraties bij Ajax: "Moet stoppen met schreeuwen"

Brian Brobbey met Brede Moe
Brian Brobbey met Brede Moe Foto: © Pro Shots

Ajax speelde donderdag met 2-2 gelijk tegen Bodo/Glimt. Brian Brobbey vocht voor zijn actie op weg naar de goal van Branco van den Boomen al vele fysieke duels uit met de verdedigers, maar kreeg niet altijd de steun van de arbitrage.

"Dat is wel frustrerend. Maar ik moet de focus houden en mijn koppie erbij houden. Dan gaat het allemaal vanzelf", zegt Brobbey tegen ESPN, die zich niet van de wijs liet brengen door de beslissingen van de scheidsrechter. "Ik ben rustiger geworden."

"Mijn broers spreken heel veel met mij, dat ik moet stoppen met dat schreeuwen tegen de scheidsrechter", gaat de spits verder. "Ik stond vandaag ook op scherp... Ik ben een slimme jongen, daar hoef je je niet druk om te maken."

Ajax kwam in de extra tijd nog terug tot een gelijkspel, maar het lek is nog niet boven, weet ook Brobbey. "Het was een heel lastige wedstrijd. We kwamen niet goed onder hun druk uit en zij hebben een heel goed voetballend team. We moeten ons koppie erbij houden tijdens de return en onze afspraken nakomen", aldus Brobbey.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand