Chris Woerts: "Ajax heeft morele antenne totaal verkeerd staan "
Chris Woerts begrijpt niet dat Ajax twee keer heeft geprobeerd Marc Overmars terug te halen. Dat vertelt de marketing-expert in Koffie met.., een online rubriek van Vandaag Inside
Onlangs liet Marc Overmars weten dat hij zowel vlak nadat hij weg was bij de club als na het ontslag van Sven Mislintat is benaderd om terug te komen. Woerts vindt dat onbegrijpelijk: “Dan heb je je morele antenne totaal verkeerd staan. Ze waren zo desperate dat hij was weggegaan. Ik vind dat het morele kompas van Ajax volledig zoek is.”
De sportmarketeer denkt dan ook dat Overmars ooit wel weer in dienst zal treden bij de Amsterdammers: “De voetballerij is vergevingsgezind. Michael van Praag is drie jaar voorzitter, dan is die weg. Tegen die tijd heb je een hele andere situatie. Als Ajax goed presteert, hebben ze geen behoefte aan Overmars. Als ze niet presteren, hebben ze wel behoefte aan hem. Het zijn allemaal dagkoersen," besluit Woerts.