Derksen: "Dat Ajax het dienstverband verbreekt snap ik heel goed"

Johan Derksen bij Vandaag Inside
Johan Derksen bij Vandaag Inside Foto: © Vandaag Inside

Johan Derksen vindt de wereldwijde schorsing van Marc Overmars veel te overdreven. De FIFA nam de straf van de KNVB voor grensoverschrijdend gedrag in zijn tijd bij Ajax over.

Volgens Derksen heeft het te maken met de cancelcultuur waardoor mensen steeds harder gestraft worden. "Marc Overmars heeft niet gestolen, niet met drugs gerommeld, geen agressie getoond, hij heeft niemand aangeraakt, maar iets heel doms gedaan", stelt de voormalig journalist in gesprek met Voetbal International.

Overmars moest gelijk vertrekken bij Ajax en vond daarna snel weer werk bij Royal Antwerp, maar daar moet hij zijn taken voorlopig ook neerleggen. "Dat Ajax het dienstverband verbreekt, dat snap ik heel goed, maar die jongen had toch niet helemaal kapot gemaakt hoeven worden door de KNVB, die dat meldt bij de FIFA", oordeelt Derksen. "Je praat hier gewoon over Berufsverboten.’"

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand