Derksen haalt uit: "Bejaarde, naar corpulentie neigende keeper"

Maandag werden de rugnummers bekend die de spelers van het Nederlands elftal zullen gaan dragen op het aankomende WK. Remko Pasveer kreeg nummer 1 toebedeeld, en Johan Derksen vreest dat hij daardoor eerste doelman zal zijn op het toernooi.

"Ik hoorde net dat Pasveer nummer 1 heeft gekregen achterop zijn shirt", begint Derksen aan tafel bij Vandaag Inside. “Ik moet er toch niet aan denken dat die bejaarde, naar corpulentie neigende keeper in het doel staat. Die valt als een zoutzak naar links en rechts."

"Als keeper had je Cillessen echt nodig gehad, maar Van Gaal vond zijn karakter totaal niet geschikt om vijf weken in een groep te zitten. Dan kies je als coach voor een iets mindere keeper, maar heb je wel rust in de tent", aldus Derksen, die zou kiezen voor Justin Bijlow onder de lat. "Dat vind ik geen slechte keeper, maar ik vind wel dat zijn kwaliteiten een tikkeltje overschat worden."

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 34 51 82
2 PSV 34 49 75
3 Ajax 34 48 69
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
Bekijk de hele stand