Dilrosun blikt terug op vertrek bij Ajax: "Ik kreeg geen contract"

Javairô Dilrosun verliet Ajax op zestienjarige leeftijd. De huidige aanvaller van Feyenoord koos voor de opleiding van Manchester City, mede omdat hij in Amsterdam geen contract kreeg aangeboden. Dilrosun miste bij Ajax het perspectief, iets dat hij bij een overstap naar Manchester City wel zag.

"Ik kreeg sowieso geen contract bij Ajax", zegt Dilrosun bij Ziggo Sport. "Ik speelde twee teams hoger, maar ik kreeg te horen dat ik in hetzelfde team moest blijven zitten. Ik dacht: ik heb twee teams hoger gespeeld en nu moet ik blijven zitten én ik krijg geen contract. Wat is dat nou weer? Toen kwamen City en Chelsea."

"Chelsea had ook veel jeugdspelers en City had toentertijd net een nieuw trainingscomplex gebouwd en ze wilden echt in de jeugd investeren." Dilrosun koos uiteindelijk voor Manchester City. "In de wetenschap dat ik het niet honderd procent zou halen, dat weet iedereen."

"Je moet realistisch zijn, die mannen (de eigenaren en bevoegden binnen Manchester City, red.) kunnen spelers halen van tachtig of honderd miljoen. Maar de stap als je het niet haalt… snap je?", aldus Dilrosun.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
RKC Waalwijk
21:00
Ajax
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
Bekijk de hele stand