Dusan Tadic over liefde voor Ajax: "Is mijn leven, zo speciaal"

Ajax-aanvoerder Dusan Tadic is bezig aan zijn vijfde seizoen in Amsterdam. Nog altijd voelt de Serviër een onvoorwaardelijk liefde voor Ajax, zo blijkt uit een interview met de clubkanalen.

"Je geeft altijd honderd procent, maar soms zelfs nog iets meer", zegt Tadic. "Ajax is een heel bijzondere club. Dat wil ik overbrengen op mijn teamgenoten. En hoe moeilijk het is om voor Ajax te spelen. Je moet een speciale band hebben met de fans, de club en de geschiedenis. Kijk nou, Ajax is zo speciaal."

Tadic heeft inmiddels honderd doelpunten gemaakt voor Ajax. Zijn eerste, tegen Sturm Graz, kan hij zich nog goed herinneren. "Ik kwam net terug van vakantie en had pas twee dagen getraind met het team. Erik ten Hag zei: je moet er klaar voor zijn, we moeten naar de Champions League. Toen zei ik: geen probleem. Toen scoorde ik. Het was een mooie bal van Mazraoui en ik stond klaar bij de tweede paal om hem binnen te tikken."

“Als je voor je droomclub speelt, voelt het een beetje hetzelfde als het spelen voor je land. Bij elke club heb ik met plezier gespeeld. Vojvodina, FC Groningen en FC Twente zitten allemaal in mijn hart, maar Ajax is mijn leven", aldus Tadic.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
RKC Waalwijk
21:00
Ajax
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
Bekijk de hele stand