Gullit: "Daar zit een goede kop op, je moet hem gewoon laten spelen"

Ruud Gullit
Ruud Gullit Foto: © Pro Shots

Ruud Gullit heeft medelijden met de jongelingen van Ajax. Zij hebben dankzij het aankoopbeleid van Sven Mislintat amper een kans gekregen in het eerste van de Amsterdammers.

"Wat ik nu het ergst vind, is dat de jongens met een Ajax-opleiding helemaal in de war raken", zegt Gullit bij Rondo van Ziggo Sport. "Die weten gewoon niet meer wat ze moeten doen. En daar heb ik echt medelijden mee. Die zijn gewoon gewend om in bepaalde patronen te spelen, en die zijn er nu niet. Zij gaan daardoor ook steeds slechter spelen."

Silvano Vos, de achttienjarige middenvelder, maakt wel indruk. "Ik heb vandaag toevallig Silvano Vos gezien en gesproken. Dat is een hele leuke jongen, een keiharde werker en een goede voetballer. Daar zit een goede kop op, en je moet hem gewoon laten spelen."

Ook Kenneth Taylor krijgt steun. "Van Taylor was ik nooit echt fan. Maar ik heb met hem te doen nu, want hij loopt ook met zijn ziel onder zijn arm. Hij kijkt nu ook en denkt: waar moet ik mee spelen? Iedereen verzuipt in het moeras. Hato, hetzelfde verhaal. Goede speler, maar hij verzuipt ook. En dat vind ik toch wel erg voor de jongens die uit de opleiding komen. Eigenlijk moeten zij Ajax gaan dragen, maar daar zijn ze nog te jong voor".

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
3/12
NEC
14:30
Ajax
za
9/12
Ajax
18:45
Sparta Rotterdam
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Go Ahead Eagles 13 7 22
6 Sparta Rotterdam 13 0 18
7 SC Heerenveen 13 -6 16
8 Ajax 12 2 15
9 Excelsior 13 -3 15
10 Heracles Almelo 13 -12 15
11 PEC Zwolle 13 -8 14
Bekijk de hele stand