Hugo Borst kritisch op Ajacied: "Dan heb je het ook wel gehad"

Hugo Borst
Hugo Borst Foto: © Pro Shots

Hugo Borst heeft zo zijn twijfels bij de komst van Jordan Henderson naar Ajax. Dat schrijft hij in zijn column in het AD.

De columnist opent met een aantal vragen die hij heeft over de Engelse middenvelder: “Ziet Jordan Henderson er dan uit als een verlosser? Laat staan De Verlosser? Heeft zijn spel iets weg van dat van Franz Beckenbauer, Diego Maradona? Laat staan Johan Cruijff? Is deze Engelsman niet te oud (33) om zo’n vracht geld in te investeren? Kan hij als kapitein een rondvaartboot de oceaan laten overvaren?”

Wel merkt Borst op dat er geloof is in een wederopstanding van Ajax. Dat merkt hij onder andere bij zijn vrienden. Daarom heeft de columnist het via nog een aantal vragen op een rijtje gezet: “Kan het? Kan het nog? Kan het echt? Wordt Ajax weer Ajax? Speelt het volgend jaar in de Champions League? Wat is daarvoor nodig?”

Wel geeft Hugo toe dat Henderson bij Liverpool een leuke voetballer was, maar dat hij in zo'n 500 wedstrijden voor de club slechts één keer kampioen is geworden, één keer de FA Cup heeft gewonnen en één keer de Champions League. De AD-columnist verwerpt dan ook de stelling: “Jordan Henderson is een miskoop.” Borst vindt de middenvelder vooral een dienende kracht, maar niet een voetballer die de rol van verlosser vervult: “Dienend kun je niet verlossen. Dan repareer je. Misschien reorganiseer je. Maar dan heb je het ook wel gehad”, besluit hij.

Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!

Ajax speelt zondag tegen SC Heerenveen. Weten de Amsterdammers te winnen in Friesland? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
19/01
SC Heerenveen
14:30
Ajax
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand