Jack van Gelder ziet talent bij Jong Ajax: "Dat is een goede"
Jack van Gelder vindt dat Francesco Farioli meer krediet verdiend voor de manier waarop hij Ajax momenteel door een lastige periode loodst. Het 'sexy Ajax-DNA' is echter niet terug te zien en tafelgenoot Hans Kraay jr. deelt zijn mening.
Kraay jr.: "Ik zie Ajax worstelen tegen bijvoorbeeld Willem II. Dan winnen ze ternauwernood, loopt Farioli een ereronde en dan krijgt hij applaus van 40.000 mensen. Ik vraag me af hoe lang ze dat volhouden. Ik vroeg hem wanneer het sexy werd en tegen Feyenoord en PSV werd het sexy. Daarna is hij alleen weer terug gegaan naar zijn systeem waarmee hij punten pakt", zegt hij bij de Oranjewinter.
Van Gelder vindt de kritiek niet terecht. "Ik vind dat de man veel meer waardering verdient dan dat hij op dit moment krijgt", zo vertelt hij over Farioli. "Je kan zeggen dat hij te veel wisselt, maar de man staat op dit moment tweede. Terwijl ze vorig jaar achttiende stonden. Het DNA van Ajax moet er wel weer bijkomen met jongens als Mika Godts of die nieuwe jongen Raul Moro. Ook die Jan Faberski uit de jeugd is een goede, dus geef die jongens een kans."