Janssen: "Er zitten bij Ajax te veel spelers met te weinig kwaliteit"

Theo Janssen op de bank bij Vitesse
Theo Janssen op de bank bij Vitesse Foto: © Orange Pictures

Theo Janssen is niet onder de indruk van Ajax. De voormalig middenvelder vindt het niet gek dat de Amsterdammers zondag niet wisten te winnen op bezoek bij SC Heerenveen.

"Het was gewoon heel erg slecht", is het duidelijke oordeel van Janssen bij Studio Voetbal. "Er zat geen tempo in het spel. Het was van a, naar b, naar c, naar d. Iedereen stond stil en keek naar elkaar. Heerenveen zette geweldig druk, maar dat had ook te maken met het tempo naar Ajax. Er zitten bij Ajax, zeker achterin en op het middenveld, te veel spelers met te weinig kwaliteit", klinkt het.

Ajax speelt iedere week met een andere achterhoede, zo valt Janssen op. "Dat zegt toch al genoeg? Een slechte speler in een goed elftal kan heel goed lijken, maar als je ze allemaal bij elkaar zet, dan blijken ze allemaal niet zo goed te zijn. Alle aankopen die ze hebben gedaan, waren bij hun club goed. Zet ze blij elkaar en dan blijken ze toch tegen te vallen..."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
zo
2/03
Almere City
14:30
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 19 44 46
2 Ajax 19 24 45
3 FC Utrecht 19 7 40
4 Feyenoord 19 18 36
5 FC Twente 19 14 34
6 AZ 19 14 34
7 Go Ahead Eagles 19 7 31
Bekijk de hele stand