John Heitinga: "Ik denk wel dat ik er het maximale heb uitgehaald"

John Heitinga
John Heitinga Foto: © Pro Shots

Ajax verloor zondag op de laatste speeldag met 3-1 in Enschede van FC Twente. De Amsterdammers eindigen het Eredivisieseizoen op de derde plaats. Interim-trainer John Heitinga gaat de komende weken gebruiken om te reflecteren op zijn prestaties, maar geeft alvast een voorproefje.

"Ik denk wel dat ik er het maximale heb uitgehaald", zo vertelt Heitinga, geciteerd door Ajax Life. "Het ging de afgelopen maanden met vallen en opstaan. De belangrijkste conclusie is dat deze groep niet in balans is. We moeten goed in kaart brengen wat ervoor nodig is om volgend seizoen weer kampioen te worden."

Gaat Heitinga nog terugblikken op zijn eigen prestaties? "Natuurlijk ga ik voor mezelf terugblikken. Zo zit ik in elkaar. Ik kijk ook kritisch naar mijn eigen handelen. Het allerbelangrijkste is hoe het plaatje er volgend seizoen uiteindelijk uitziet."

"Kijk, als ik de kans krijgt – of niet – wil ik dat ook graag weten. Het gaat er mij dan om in hoeverre ik vorm kan geven aan een ploeg die zo sterk mogelijk voor de dag komt in een nieuw seizoen", aldus Heitinga.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
RKC Waalwijk
21:00
Ajax
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
Bekijk de hele stand