Kale en Kokkie: "Kun je lang over lullen, maar zij zijn de beste"
Ajax heeft woensdagavond met 2-2 gelijkgespeeld tegen FC Utrecht. De achterstand van de Amsterdammers op PSV bedraagt daardoor zes punten en Ajacieden Kale en Kokkie denken dat de Eindhovenaren momenteel ook de beste ploeg van de Eredivisie hebben.
"Of het een voordeel is dat PSV zondag van FC Utrecht heeft gewonnen? Wout Weghorst vond het jammer, maar ik denk dat het goed is", begint Ajax-supporter Kale in de aflevering van Kale en Kokkie van AT5. "Ik denk dat je voor de tweede plaats moet gaan, want PSV heeft in de breedte gewoon de beste selectie."
Ook Kokkie denkt dat PSV momenteel simpelweg de beste ploeg in de Eredivisie is. "PSV is op dit moment gewoon het beste team van Nederland. Klaar", haakt de ras-Ajacied in. "Daar kun je lang over lullen, daar kun je kort over lullen. Ajax moet winnen van AZ en dan doen we heel goede zaken", aldus Kokkie.