Kraay jr reageert op Overmars-nieuws: "Moeilijk om iets te zeggen"
Hans Kraay jr. heeft gereageerd op het verrassende nieuws over Marc Overmars. Vrijdagavond kwam naar buiten dat de td na zijn vertrek bij Ajax tot twee keer toe teruggevraagd is.
Overmars moest weg na grensoverschrijdend gedrag, maar onder andere Danny Blind en Leen Meijaard zouden hem daarna snel gevraagd hebben voor een terugkeer. "Het is heel moeilijk om er iets over te zeggen, maar dat ga ik wel doen", begint Kraay bij ESPN. "Ik snap en begrijp dat iedereen die Ajax-minded is snakte naar de technisch directeur Marc Overmars, na het disaster-Mislintat."
Kraay vindt het verstandig dat een hereniging er uiteindelijk niet van gekomen is. "Overmars is een uitstekende technisch directeur, maar toch denk ik dat je niet voorbij mag gaan aan de mensen die een slecht gevoel hebben bij het mens Marc Overmars", stelt de analist. Daar zou ik niet al te makkelijk aan voorbij gaan."