Kritiek op arbitrage: "Hij had Makkelie moeten corrigeren"

Danny Makkelie
Danny Makkelie Foto: © Pro Shots

Volgens Valentijn Driessen heeft de KNVB een fout gemaakt door Rob Dieperink aan te stellen als VAR bij de Klassieker. Volgens de journalist heeft Dieperink niet de autoriteit om scheidsrechter Danny Makkelie te corrigeren.

Driessen zag verschillende momenten in de wedstrijd die, zeker na ingrijpen van de VAR, anders beoordeeld hadden moeten worden. "Dieperink is scheidsrechter en wordt in die hoedanigheid gecoacht door Danny Makkelie, de arbiter van dienst bij de Klassieker", schrijft Driessen in de Telegraaf. "Gezien deze hiërarchische verhouding is het vragen om moeilijkheden als de pupil Dieperink de meester Makkelie terecht moet wijzen."

"Vandaar kwam Dieperink tweemaal niet op de lijn tijdens Ajax-Feyenoord terwijl hij Makkelie had moeten corrigeren", vervolgt Driessen, die wijst op de arbitrale fouten "Overtredingen van Oussama Idrissi als Mohammed Kudus hadden bestraft moeten worden met een rode kaart."

Lees meer:
0 reacties
Laatste reacties
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 34 51 82
2 PSV 34 49 75
3 Ajax 34 48 69
4 AZ 34 33 67
5 FC Twente 34 39 64
6 Sparta Rotterdam 34 23 59
7 FC Utrecht 34 5 54
Bekijk de hele stand