Kwakman: "Hij zal eerder een kans krijgen, dat is alleen maar goed"

John Heitinga werd door Ajax naar voren geschoven om de honneurs als hoofdtrainer waar te nemen na het ontslag van Alfred Schreuder. Volgens Marciano Vink en Kees Kwakman is dat een goede beslissing.

"Ik vind het een heel goed idee om Heitinga daar te laten staan, omdat hij de club heel goed kent", begint Vink bij Voetbalpraat op ESPN. Daarbij noemt hij als reden dat Heitinga bepaalde beslissingen wel durft te maken vergeleken met Schreuder. "Bijvoorbeeld een Bassey ernaast zetten, die een aankoop van Schreuder was en veel geld gekost heeft. Die moet je ook de tijd geven om te wennen en zich te laten zien, maar dat ging gewoon niet goed genoeg. Daardoor heb je ook heel veel wedstrijden gehad dat je in de opbouw tekort kwam."

Kees Kwakman is het daar mee eens en hij denkt dat jeugdspelers eerder de kans zullen gaan krijgen. "Wat je misschien wel zal gaan krijgen dat niet meer Sánchez, maar eerder Regeer een kans zal krijgen. En dat is, denk ik, alleen maar goed. Omdat hij van Jong Ajax komt en omdat hij hem misschien ook gewoon beter vindt. Maar hij zit dan niet met die vijf miljoen van Sánchez in zijn mik. Daar heeft hij geen boodschap aan, dus hij kan daarin wel gewoon vrije keuzes maken", besluit hij.

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
2/04
Go Ahead Eagles
12:15
Ajax
zo
9/04
Ajax
16:45
Fortuna Sittard
zo
16/04
Ajax
20:00
FC Emmen
zo
23/04
PSV
14:30
Ajax
za
6/05
Ajax
21:00
AZ
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 Feyenoord 26 34 61
2 Ajax 26 44 55
3 PSV 26 36 53
4 AZ 26 22 53
5 FC Twente 26 22 47
6 Sparta Rotterdam 26 14 46
7 FC Utrecht 26 1 38
Bekijk de hele stand