Lenderink: "Sven is niet op pad gestuurd met de portemonnee van Ajax"

Sven Mislintat
Sven Mislintat Foto: © Pro Shots

Op de algemene aandeelhoudersvergadering van afgelopen week moest de financieel directeur van Ajax, Susan Lenderink, een aantal vragen beantwoorden over het feit dat Sven Mislintat niet volledig autonoom zijn gang kon gaan. Michael van Praag noemde tijdens deze vergadering het afschrijven van bepaalde zomeraanwinsten onterecht.

Het is heel gevaarlijk om nu al een oordeel te vellen over de kwaliteitsontwikkeling van voetballers”, meent de voorzitter van de Raad van Commissarissen, die Jari Litmanen als voorbeeld gaf. “Je kunt niet nu al een oordeel vellen over de ontwikkeling van spelers. Er zijn heel veel voetballers waar we heel veel voor betaald hebben, die ook veel hebben opgeleverd. Soms ook niet. Maar dat is ‘the name of the game'”, aldus Van Praag, die verzekerde gelijk te hebben.

Lenderink streefde ernaar het beeld te veranderen dat Mislintat bij Ajax ongecontroleerd zijn eigen weg kon gaan. “Neem van ons aan dat wij Sven niet op pad hebben gestuurd met de portemonnee van Ajax. Sowieso moeten er bij elke transfer twee statutaire directeuren ondertekenen. Het kan dus niet dat alleen een sportief directeur daarvoor tekent”, citeert Voetbal International.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
3/12
NEC
14:30
Ajax
za
9/12
Ajax
18:45
Sparta Rotterdam
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Go Ahead Eagles 13 7 22
6 Sparta Rotterdam 13 0 18
7 SC Heerenveen 13 -6 16
8 Ajax 12 2 15
9 Excelsior 13 -3 15
10 Heracles Almelo 13 -12 15
11 PEC Zwolle 13 -8 14
Bekijk de hele stand