Lof voor Klaassen: "Hij heeft onder Van Gaal altijd geleverd"

Davy Klaassen
Davy Klaassen Foto: © Pro Shots

Remko Pasveer en Davy Klaassen gaan wat Wim Rijsbergen betreft mee naar Qatar. De oud-international is vooral gecharmeerd van Klaassen.

Pasveer was de afgelopen twee interlands de goalie van Oranje. "Van Gaal zei in deze interlandperiode dat de spelers die altijd geleverd hebben ook gaan spelen bij hem. Jasper Cillessen heeft dat altijd gedaan. Hij heeft nog nooit echt gefaald bij Oranje en dus gaat hij keepen op het WK", vertelt Rijsbergen in Voetbal International.

Davy Klaasssen krijgt wel een rol op het WK, stelt hij. "Ik zie Teun Koopmeiners of Davy Klaassen wel een vrije rol vertolken. Als je dan Blind en Dumfries erbij krijgt op het middenveld, naast Frenkie de Jong, heb je het prima voor elkaar. Klaassen is een beetje hetzelfde verhaal als Cillessen. Hij heeft onder Van Gaal altijd geleverd. Steven Berghuis is wat mij betreft de ideale man om erbij te komen."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
do
2/11
Ajax
20:00
FC Volendam
zo
5/11
Ajax
16:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Vitesse 7 -6 6
13 SC Heerenveen 7 -8 6
14 RKC Waalwijk 6 -8 6
15 Ajax 5 -3 5
16 Almere City 7 -12 4
17 FC Utrecht 7 -12 3
18 FC Volendam 6 -10 1
Bekijk de hele stand