Lof voor optreden van Blind: "Speelde die nog maar bij Ajax"

Daley Blind
Daley Blind Foto: © Pro Shots

Oranje speelde tegen Griekenland met een defensie bestaande uit vijf verdedigers. Hugo Borst zag Daley Blind in die formatie uitblinken, zo vertelt hij bij NPO Radio 1.

Dat Ronald Koeman pas na drastisch verlopen wedstrijden in de Nations League er achter komt dat vijf verdedigers de beste optie is, vindt Borst een grote blunder. "Het is onvoorstelbaar hoe Ronald Koeman het Nederlands elftal deze zomer heeft verkwanseld. Met 4 verdedigers achterin spelen was geen succes. Daar heeft Van Gaal altijd op gehamerd: dit Nederlands elftal is modaal, je kunt er best een eind mee komen – maar dan moet je wel vijf verdedigers achterin zetten."

Volgens Borst heeft Koeman ook geluk dat zijn beide wingbacks fantastisch waren. "Bij Blind dacht ik: speelde die nog maar bij Ajax. En Dumfries was ouderwets enthousiast. Die moet je in zijn kracht zetten, dat kan niet met een achterhoede van vier verdedigers."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 15 25 33
4 FC Twente 15 15 33
5 Ajax 15 5 24
6 Go Ahead Eagles 15 3 22
7 Sparta Rotterdam 15 0 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
Bekijk de hele stand