Lorenzo Lucca: "Veel mensen weten eigenlijk niet hoe ik echt ben"

Lorenzo Lucca na een doelpunt
Lorenzo Lucca na een doelpunt Foto: © Pro Shots

Lorenzo Lucca kwam afgelopen zomer op huurbasis naar Ajax. De Italiaanse spits had het in de beginfase even lastig, maar voelt zich nu steeds meer op zijn plek in Amsterdam.

"Het voetbal is hier heel anders dan in Italië", zegt Lucca in gesprek met Ajax. "De bal gaat hier sneller rond, op de training en ook in de wedstrijd. Dat vond ik in het begin moeilijk. Ik had het lastig, ik kende de taal namelijk niet. Ik ben het nu een beetje aan het leren. Ik ben om blij hier te zijn."

De Italiaan is ook tevreden met het leven in Nederland: "Het is hier rustig en de stad is heel schoon. De wegen zijn ook goed georganiseerd, maar er is wel veel verkeer en vooral heel veel fietsen. Zelf heb ik nog niet gefietst. Ik ga meestal met de auto en ik kom sowieso niet vaak buiten, alleen om uiteten te gaan."

Trainer Alfred Schreuder gebruikt de spits vooral als pinchhitter, maar volgens Lucca is hij veel meer dan dat. "Natuurlijk ben ik een speler die lang en kopsterk is, maar ik ben ook niet bepaald langzaam. Veel mensen weten eigenlijk niet hoe ik echt ben. Misschien beoordelen ze me alleen op mijn fysieke kenmerken", aldus de aanvaller.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
RKC Waalwijk
21:00
Ajax
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
Bekijk de hele stand