'Meerdere Europese clubs geïnteresseerd in Gerónimo Rulli'
Gerónimo Rulli lijkt toch niet terug te keren bij zijn jeugdliefde Estudiantes, zo meldt TyC Sports. Voor de Argentijnse club lijkt een transfer te ingewikkeld.
Rulli is bij Ajax inmiddels voorbijgestreefd door Diant Ramaj en lijkt zodoende zich op te maken voor een vertrek uit Amsterdam. Estudiantes dacht aan sensationele transfer, maar dat gaat dus niet door. Wel zijn er meerdere Europese clubs met interesse in de sluitpost.
De ervaren doelman kwam een jaar geleden voor acht miljoen euro over van het Spaanse Villarreal. Afgelopen zomer was hij nog in beeld bij Bayern München als back-up. Rulli heeft bij Ajax nog een contract tot medio 2026.
Ajax wint voor 50 (!) keer je inzet!
Ajax speelt zondag tegen SC Heerenveen. Weten de Amsterdammers te winnen in Friesland? Bij BetMGM krijg je maar liefst 50 (!) keer je inzet bij een zege van Ajax! (nieuwe spelers, 24+)