Mika Godts terug op trainingsveld bij Ajax na hamstringblessure
Het lijkt erop dat de ziekenboeg bij Ajax weer langzaam leegloopt. Nu is het Mika Godts die weer op het trainingsveld stond, meldt Ajax Showtime.
De Belg was lange tijd uitgeschakeld omdat hij last had van een blessure aan zijn hamstring die hij in december opliep. Inmiddels lijkt het erop dat hij binnenkort weer minuten kan gaan maken. Godt traint weer mee met zijn ploeggenoten en slaat alleen nog de trainingspartijtjes over.
Het zou voor Ajax goed nieuws zijn, wanneer Godts weer fit genoeg is om te spelen. De keuzemogelijkheden op de flanken zijn namelijk beperkt voor de Amsterdammers momenteel. Zo is Steven Bergwijn momenteel geblesseerd en met Godts heeft Ajax er weer een flankspeler bij.Godts speelde tot nu toe 23 keer voor Jong Ajax waar hij negen keer wist te scoren. In de hoofdmacht mocht hij acht keer minuten maken, maar daar wist hij nog niet te scoren.