Mogelijk nog uitgaande transfers bij Ajax: "Er is wat beweging"
Freek Jansen van Voetbal International sluit niet uit dat er in deze transferperiode nog spelers zullen vertrekken bij Ajax. Ook blikt Süleyman Öztürk vooruit op de transfer van Jordan Henderson.
"Ik denk dat er nog wel wat spelers vertrekken", begint Jansen in de Pak Schaal Podcast. "Er is wel wat beweging. Rondom Forbs en een andere speler is er wat beweging. Maar dat is ook afhankelijk van de jongens zelf. Tegelijkertijd is deze selectie ook niet zo breed."
Öztürk gaat verder over de komst van Jordan Henderson naar Ajax. "Hij wordt gehaald voor de zes-positie. Dat is niet direct zijn sterke punt. Een bal aannemen, een speler voorbij dribbelen en dan een oplossing bedenken. Maar hij heeft wel teamgenoten nodig. Naar wie gaat hij de bal bij Ajax spelen en hoe snel komt de bal weer terug? Het is natuurlijk geen geoliede machine."
"Ik vraag me af wat zijn rol gaat worden op het veld. Als het echt de nummer zes-positie is, dan zullen er ook wel een aantal andere dingen moeten veranderen bij Ajax. Anders zal hij net als in Saudi-Arabië na vijf minuten denken: Waar ben ik in godsnaam in beland?. Zijn komst is een wanhoopsdaad die per ongeluk een geniale zet kan worden", besluit Öztürk.