Oud-Ajax-speler zeer open: "Er was geen perspectief voor mij"

Ramiz Zerrouki is nog maar 25 jaar oud, maar heeft nu al bij drie grote clubs in de Eredivisie gespeeld. Sinds deze zomer is hij te zien bij Feyenoord, maar de weg daar naartoe was zeker niet gemakkelijk.

Zerrouki speelde eerst bij Ajax, maar was daar niet gelukkig. Toen kreeg hij plots een leuk belletje uit Enschede. In een aflevering van Kick 't Met geeft hij aan: "Bij Ajax was geen perspectief voor mij. Bij FC Twente kon ik gewoon wekelijks spelen met leeftijdsgenoten. Dat was het belangrijkste."

Bij FC Twente kwam hij terecht in een gastgezin. "Dat was spannend aan het begin. Ik kende ze niet. Ik wist niet wat ik moest verwachten. Ze wilden niet dat mijn teamgenoten en ik op zichzelf gingen wonen. Daar hadden ze niet de beste ervaringen mee. Ik had geluk want een vriend van mij speelde bij FC Twente. Ik ging ernaar toe, maar hij moest toen juist vertrekken. Hij woonde bij die mensen en zei dat ze dan mij moesten nemen. Zo gezegd zo gedaan."

Het duurde niet lang voordat Zerrouki zich had aangepast aan zijn nieuwe omgeving. "Toen heb ik met ze kennisgemaakt en dat verliep gewoon prima. Het beviel meteen goed. Ik had een band met die mensen en het was niet ongemakkelijk aan tafel. Zo ga je je best wel snel thuis voelen."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 15 25 33
4 FC Twente 15 15 33
5 Ajax 15 5 24
6 Go Ahead Eagles 15 3 22
7 Sparta Rotterdam 15 0 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
Bekijk de hele stand