Owen Wijndal start stroef: "Het is gewoon allemaal keer tien"

Owen Wijndal
Owen Wijndal Foto: © Orange Pictures

Owen Wijndal kwam deze zomer voor slordige tien miljoen euro over van AZ naar Ajax. De verdediger heeft echter tijd nodig om te aarden in Amsterdam. Mede door een blessure kende de verdediger geen optimale start bij de landskampioen.

"De manier waarop Ajax wil voetballen is best wel hetzelfde als bij AZ, maar is het is gewoon allemaal keer tien", legt Wijndal uit in Voetbal International. "Dat is nieuw voor mij. Ik denk dat het wel goed gaat. Je merkt dat het allemaal veel groter is. Er spelen veel jonge jongens bij Ajax, dat was ik wel gewend, maar ook jongens die heel veel hebben meegemaakt, zoals Dusan Tadic, Maarten Stekelenburg of Remko Pasveer."

"Bij AZ had ik dat wat minder, daarna wat meer, maar ik was op een gegeven moment een van de oudste spelers", zo gaat de verdediger verder. "Deze jongens hebben veel meegemaakt op Europees niveau, daar kun je heel veel van leren." Toch begon de periode bij Ajax stroef voor Wijndal. "Je moet altijd je plek proberen te vinden in een nieuwe groep en je beste versie laten zien. Ik denk dat dat in het begin ook heel goed ging, maar daarna raakte ik geblesseerd. Dan moet je eigenlijk opnieuw beginnen, maar dat gaat ook wel goed."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
do
2/11
Ajax
20:00
FC Volendam
zo
5/11
Ajax
16:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Vitesse 7 -6 6
13 SC Heerenveen 7 -8 6
14 RKC Waalwijk 6 -8 6
15 Ajax 5 -3 5
16 Almere City 7 -12 4
17 FC Utrecht 7 -12 3
18 FC Volendam 6 -10 1
Bekijk de hele stand