"Raar, Veltman is misschien wel beter dan De Ligt op die positie"

Joël Veltman in actie namens Brighton & Hove Albion
Joël Veltman in actie namens Brighton & Hove Albion Foto: © Pro Shots

Frank de Boer vindt het opvallend dat Joël Veltman niet bij de voorselectie van het Nederlands elftal zit. De voormalig trainer van Ajax denkt dat de verdediger van Brighton als rechter centrale verdediger een betere optie is dan Matthijs de Ligt.

"Dat vind ik eigenlijk een beetje raar", zegt de oud-verdediger in de studio van Viaplay over het ontbreken van Veltman in de voorselectie. "Hij speelt in hetzelfde systeem als het Nederlands elftal, hij doet niks anders. Als ik nu moet kiezen tussen De Ligt of Veltman op de positie van rechter centrale verdediger, dan denk ik: misschien is Veltman wel beter."

"Veltman speelt al een wedstrijd of dertig op die plek en De Ligt speelt linkscentraal bij Bayern München", vervolgt De Boer, die de verdediger afgelopen seizoen wel meenam naar het Europees kampioenschap. Veltman speelde toen twee minuten, waar De Ligt basisspeler was. Hij was onder De Boer de middelste centrale verdediger.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 15 25 33
4 FC Twente 15 15 33
5 Ajax 15 5 24
6 Go Ahead Eagles 15 3 22
7 Sparta Rotterdam 15 0 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
Bekijk de hele stand