Schreuder bekritiseerd: "Dat was vernederend en onverstandig"

Alfred Schreuder langs de lijn tegen Liverpool FC
Alfred Schreuder langs de lijn tegen Liverpool FC Foto: © Pro Shots

Ajax heeft zondag de topper in eigen huis verloren van PSV. Alfred Schreuder werd na afloop onder vuur genomen door de Ajax-supporters, die het met een aantal keuzes allesbehalve eens zijn. Ook journalist Mike Verweij zag een aantal beslissingen slecht uitpakken.

"De sleutel van het PSV-succes leek bij het passeren van Daley Blind te liggen", schrijft Verweij in De Telegraaf. "De routinier, zoals tegen Rangers FC, slachtofferen voor Owen Wijndal, valt te billijken. Maar hem bij een blessure van Wijndal ook aan de kant houden voor de rechtsbenige Devyne Rensch was vernederend en onverstandig, omdat Blind als opbouwer het spel wél kan versnellen."

"Ook de keuze om Brian Brobbey en Mohammed Kudus uitgerekend tegen de Eindhovenaren voor het eerst te laten samenspelen, pakte verkeerd uit", gaat de journalist verder. "Hoewel Ajax al twaalf Eredivisie-wedstrijden, zes Champions League-duels en om de Johan Cruijff Schaal speelde, is Schreuder nog altijd zoekende naar zijn ideale formatie. En dat gaat gepaard met diepere dalen dan de pieken hoog zijn."

"De opvolger van Ten Hag heeft tijd nodig om het door technisch manager Gerry Hamstra en diens rechterhand Klaas-Jan Huntelaar - zonder de gelauwerde scouts Henk Veldmate en Hans van der Zee te raadplegen - in zijn maag gesplitste vreemdelingenlegioen aan het voetballen te krijgen. Maar die tijd is er in het voetbal niet en al zeker niet bij Ajax", aldus de Ajax-watcher.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
do
2/11
Ajax
20:00
FC Volendam
zo
5/11
Ajax
16:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Vitesse 7 -6 6
13 SC Heerenveen 7 -8 6
14 RKC Waalwijk 6 -8 6
15 Ajax 5 -3 5
16 Almere City 7 -12 4
17 FC Utrecht 7 -12 3
18 FC Volendam 6 -10 1
Bekijk de hele stand