Schreuder legt keuzes uit: "Dan komt hij weer beter in z'n ritme"

Alfred Schreuder
Alfred Schreuder Foto: © Pro Shots

Ajax wist woensdagavond relatief eenvoudig te winnen van FC Den Bosch en plaatste zich daarmee voor de volgende ronde van de KNVB Beker. Owen Wijndal mocht in de basis starten van trainer Alfred Schreuder, die na het duel terugblikt op de prestaties van zijn pupil.

"Zijn eerste helft kon beter. In de tweede helft had hij wel wat goede loopacties, buitenom bij Tadic", zegt de oefenmeester na het duel tegenover ESPN. "De ruimte was klein, Den Bosch hield het compact. Ik vond dat we er meer moesten gaan komen in plaats van er al te staan."

Calvin Bassey speelde tegen NEC (1-1) op linksback, maar volgens Schreuder wil dit niet zeggen dat Wijndal zijn plek kwijt is. "Owen is nog steeds een groot talent, heeft veel kwaliteiten en heeft veel goede wedstrijden bij ons gespeeld. Voor ons is het goed dat hij vandaag weer speelt. Dan komt hij weer beter in z'n ritme", besluit hij.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
do
2/11
Ajax
20:00
FC Volendam
zo
5/11
Ajax
16:45
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
12 Vitesse 7 -5 6
13 SC Heerenveen 7 -8 6
14 RKC Waalwijk 6 -8 6
15 Ajax 5 -3 5
16 Almere City 7 -12 4
17 FC Utrecht 7 -12 3
18 FC Volendam 6 -10 1
Bekijk de hele stand