Sivert Mannsverk: "Zo heb ik mijn tijd geprobeerd te gebruiken"

Sivert Mannsverk
Sivert Mannsverk Foto: © Pro Shots

Sivert Mannsverk is terug bij Ajax na flink wat blessureleed. De Noorse middenvelder beleefde een ongelukkige start door in zijn debuutwedstrijd geblesseerd te raken.

In gesprek met Voetbal International vertelt de Noor dat hij zijn tijd nuttig wilde besteden tijdens zijn blessure. Zo probeerde hij uit te vinden hoe Ajax precies in elkaar steekt. "Ik heb gesproken met mensen die al lang bij de club zijn. Wat betekent het om voor Ajax te spelen? Natuurlijk wist ik dat al wel, maar ik wist niet precies tot achter de komma wat de verwachtingen zijn van een Ajax-speler. Die zijn hoog, nog hoger dan ik dacht. Ook van mensen rond de club. Dus ik heb met veel mensen gesproken, die al lang bij de club zijn. Stafleden of mensen binnen andere geledingen bij de club. We hebben namelijk niet zó veel spelers die er al heel lang zitten. Dus ik ging praten met mensen die hier al waren toen het nog een stuk beter ging met Ajax. Zo heb ik mijn tijd geprobeerd te gebruiken."

Ook op voetbalvlak zorgde Mannsverk dat hij niet stil bleef zitten. "Maar ik ben ook beelden gaan kijken met Dave Vos, bijvoorbeeld. En met andere mensen die weten hoe Ajax wil spelen. En gesprekken gevoerd met Hedwiges Maduro, Michael Valkanis, Saïd Bakkati, met John van 't Schip... Iedereen eigenlijk. Ik heb me altijd voorgenomen om sterker terug te komen van mijn blessure. Om dat te doen, wilde ik precies weten hoe we bij Ajax moeten spelen. Dat is anders dan ik gewend was."

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
19/01
SC Heerenveen
14:30
Ajax
zo
2/02
Ajax
14:30
Feyenoord
zo
9/02
Fortuna Sittard
14:30
Ajax
zo
16/02
Ajax
16:45
Heracles Almelo
zo
23/02
Ajax
14:30
Go Ahead Eagles
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
1 PSV 18 46 46
2 Ajax 18 22 42
3 FC Utrecht 18 7 39
4 Feyenoord 18 18 35
5 FC Twente 18 15 34
6 AZ 18 14 33
7 Go Ahead Eagles 18 6 28
Bekijk de hele stand