'Tadic weigert OneLove-band; Ajax heeft plan voor Klassieker'

Dusan Tadic
Dusan Tadic Foto: © Pro Shots

Ajax en Feyenoord zijn bezig met een speciale aanvoerdersband voor De Klassieker, zo meldt 1908.nl. Komende speelronde organiseert de KNVB opnieuw een OneLove-actie en zowel Dusan Tadic als Orkun Kökcü ziet het niet zitten om daaraan mee te doen.

De clubs zijn daarom bezig met een plan over een aanvoerdersband waar beide aanvoerders zich wel achter kunnen scharen. Kökcü weigerde vorig jaar de band te dragen, omdat hij die niet vond rijmen met zijn geloofsovertuigingen. Tadic bedekte de OneLove-band onder zijn normale aanvoerdersband.

Ajax en Feyenoord zijn van plan met een band te komen die respect uitdraagt naar iedereen - ongeacht religie, achtergrond of voorkeur. Het beoogde plan is nog niet definitief. Aan Amsterdamse zijde zijn er nog geen knopen doorgehakt, zo meldt het eerdergenoemde medium.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Twente 15 15 33
4 AZ 14 22 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
9 PEC Zwolle 14 -3 17
Bekijk de hele stand