Van der Meijde onthult: "Ze willen de commissarissen eruit hebben"

Andy van der Meijde weet dat supporters van Ajax nog een protestactie willen plannen. Afgelopen zondag moest de Klassieker al gestaakt worden nadat er twee keer vuurwerk op het veld kwam.

"Ik denk dat Ajax geluk heeft dat De Klassieker woensdag zonder publiek wordt uitgespeeld. Er zullen namelijk nog meer maatregelen getroffen worden, ik denk bij de eerstkomende thuiswedstrijd", onthult de oud-voetballer maandagavond bij Veronica Offside. Een deel van de aanhang is namelijk niet tevreden met alleen het ontslag van Sven Mislintat. "Er moeten nog meer mensen weg bij de club. Ze willen de commissarissen eruit hebben."

Het laatste halfuur wordt woensdagmiddag zonder publiek uitgespeeld. "Ik denk dat dit het juiste moment is voor Ajax dat deze wedstrijd zonder publiek uitgespeeld wordt", aldus Van der Meijde, die niets over zijn bron kwijt wil. Vorige week zat hij raak met het nieuws over de belangenverstrengeling van Mislintat. "Ik hoor nog weleens wat, maar ik ga niet zeggen van wie ik het heb. Anders gaat diegene niets meer tegen mij vertellen."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
2 Feyenoord 15 30 35
3 AZ 15 25 33
4 FC Twente 15 15 33
5 Ajax 15 5 24
6 Go Ahead Eagles 15 3 22
7 Sparta Rotterdam 15 0 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
Bekijk de hele stand