Van Dongen toont onvrede: "Pas dan komt er ook een vrouwenshirt"

Merel van Dongen in haar tijd bij Ajax
Merel van Dongen in haar tijd bij Ajax Foto: © Pro Shots

Merel van Dongen is deze week niet de grootste fan van Ajax. De verdedigster was al niet te spreken over het feit dat de huldiging van de kampioensploeg niet doorgaat en is nu ook ontevreden over de bekendmaking van het nieuwe uitshirt van de Amsterdammers.

Bij de presentatie toonden Dusan Tadic, Kenneth Taylor, Steven Bergwijn, Devyne Rensch, Brian Brobbey en Mika Godts het nieuwe uitshirt. Alleen bij het showen van de nieuwe trainingslijn is een speelster van de vrouwentak te zien: Nadine Noordam. "Ah ja natuurlijk, ik begin het te begrijpen: eerst wil Ajax een goed shirt voor de mannen en als zij helemaal tevreden zijn komt er ook een vrouwenshirt", schrijft Van Dongen op Twitter.

"Waar zijn de vrouwen?", vraagt de verdedigster, die eerder bij Ajax Vrouwen speelde, zich hardop af. In de voorgaande jaren betrok de Amsterdamse club de vrouwentak wel bij de presentatie van de shirts. Waarom dat dit jaar niet het geval is, is niet bekend.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
30/09
RKC Waalwijk
21:00
Ajax
zo
8/10
Ajax
14:30
AZ
zo
22/10
FC Utrecht
12:15
Ajax
zo
29/10
PSV
14:30
Ajax
za
4/11
Ajax
21:00
SC Heerenveen
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
11 PEC Zwolle 6 -4 7
12 SC Heerenveen 6 -7 6
13 RKC Waalwijk 6 -8 6
14 Ajax 5 -3 5
15 Vitesse 6 -7 3
16 FC Utrecht 6 -10 3
17 FC Volendam 5 -8 1
Bekijk de hele stand