Van Hanegem haalt uit naar Ajacied: "Hoe is dat in godsnaam mogelijk?"

Willem van Hanegem denkt niet dat een ontslag van Alfred Schreuder de oplossing is voor de problemen bij Ajax. De druk op Schreuder groeit met de wedstrijd, zeker omdat de resultaten nogal tegenvallen.

"Dat is het makkelijkste dat je kunt doen", zegt Van Hanegem in gesprek met Hans Kraay junior voor de camera van ESPN. "Iedereen begint te zaniken. Maar in het begin zeiden ze: wie moet Bergwijn stoppen? Hij speelde ook heel goed. En Ajax speelde ook heel goed bij vlagen. En nu is het helemaal niets en moet de trainer weg..."

"Spelers weten niet wat ze moeten doen, dat is wel erg triest", gaat 'de Kromme' verder. "Hoe is dat in godsnaam mogelijk? Het is te gek voor woorden. Volwassen spelers, die in de top spelen. Hij heeft bij Tottenham gespeeld en je staat 3-1 voor, maar je weet niet wat je moet doen?"

Van Hanegem kan zich echter niet vinden in de kritiek op aanwinst Calvin Bassey. "Die schuiven ze nu alles in de schoenen. Maar als ik tegen Bassey moet spelen, zou ik toch denken: dat wordt toch een slechte middag voor mij. Het is zó'n gozer, en hij kan heus wel verdedigen. Je moet alleen niet tegen die jongen zeggen dat hij moet doorschuiven naar de middenlijn", aldus het Nederlands voetbalicoon.

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
za
9/12
Ajax
18:45
Sparta Rotterdam
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Sparta Rotterdam 14 1 21
7 SC Heerenveen 14 -3 19
8 Ajax 13 3 18
9 PEC Zwolle 14 -3 17
10 Excelsior 14 -3 16
11 Fortuna Sittard 14 -9 16
Bekijk de hele stand