Zandvliet was betrokken bij transfer Ziyech: "Had directe invloed"

Hakim Ziyech
Hakim Ziyech Foto: © Pro Shots

Kenneth Zandvliet werkte al bij Chelsea en is nu de nieuwe hoofdscout van SC Heerenveen. Binnen de voetbalwereld geldt Zandvliet nu als een gerespecteerd man en daar moet de Friese club van profiteren.

In het verleden heeft de 56-jarige scout meerdere grote spelers naar zijn club gehaald. Toch houdt hij er niet van om te stellen dat hij zelf verantwoordelijk is voor het halen van deze spelers. "Je werkt als een team", is hij stellig.

Toch komt Zandvliet met wat namen op de proppen. "Ik ben bijvoorbeeld wel betrokken geweest bij de transfer van Ziyech", vertelt hij aan Omrop Fryslân over de transfer van de voormalig Heerenveen-speler van Ajax naar Chelsea. "Toen ik bij Go Ahead zat, was Steven Berghuis twee keer afgewezen door clubs in de regio. Toen heb ik Berghuis binnengehaald. Beukema is ook zo'n speler. Tja, heb je daar dan een directe invloed op gehad? Ja, waarschijnlijk wel. Maar je hebt het wel als team besloten."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Twente 15 15 33
4 AZ 14 22 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
9 PEC Zwolle 14 -3 17
Bekijk de hele stand