"Zijn band met Ten Hag is factor die de situatie kan veranderen"

Frenkie de Jong
Frenkie de Jong Foto: © Pro Shots

Fabrizio Romano weet dat Frenkie de Jong de aankomende transferperiode Barcelona niet gaat verlaten. De speler wil graag in de Champions League uitkomen voor de club.

"Er gaan geruchten, maar mij is verteld dat Frenkie de Jong Champions League-voetbal wil spelen. Daarom is het niet makkelijk voor Manchester United om hem te benaderen", aldus transfergoeroe Fabrizio Romano in de Here We Go Podcast.

"Zijn band met Erik ten Hag zou wel een factor zijn die de situatie kan veranderen, maar op dit moment is zijn prioriteit Champions League-voetbal en FC Barcelona. FC Barcelona wil hem behouden. Xavi doet alles om het bestuur aan te zetten tot het behouden van spelers. Ik zie geen moeilijkheden op het moment. We zullen zien of er aanbiedingen komen, maar voor Xavi is De Jong onaantastbaar."

Zet €10 euro in & ontvang €50 euro aan FREE bets!

Heb jij vertrouwen in Ajax komend weekend? Unibet heeft een mooie actie voor nieuwe spelers! Klik hier om je te registreren, zet minimaal 10 euro in op Ajax (of een andere wedstrijd) en krijg maar liefst vijf GRATIS weddenschappen van 10 euro!

Lees meer:
0 reacties
Agenda
zo
17/12
Ajax
16:45
PEC Zwolle
zo
14/01
Go Ahead Eagles
14:30
Ajax
zo
21/01
Ajax
16:45
RKC Waalwijk
za
27/01
Heracles Almelo
21:00
Ajax
za
3/02
Ajax
20:00
PSV
Bekijk de hele agenda
Stand
# Team GS DS P
3 FC Twente 15 15 33
4 AZ 14 22 30
5 Go Ahead Eagles 14 5 22
6 Ajax 14 4 21
7 Sparta Rotterdam 14 1 21
8 SC Heerenveen 15 -5 19
9 PEC Zwolle 14 -3 17
Bekijk de hele stand